Hurtownia śrub online | Logis

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Logis powstało w 2002 roku w Starachowicach. Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach. Długoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zorientować się w potrzebach naszych klientów. Jesteśmy liderem w branży śrubiarskiej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór śrub i innych artykułów metalowych. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość naszych produktów, tak aby spełniały one wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Śruby – zakres naszej oferty

Podstawą naszego działania jest szeroki asortyment śrub. W sprzedaży posiadamy śruby bez łbów oraz śruby z łbami sześciokątnymi, walcowymi, wypukłymi i innymi. Oferujemy m.in. śruby wykonane ze stali niskostopowych bądź stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Dodatkowo mogą wybrać Państwo śruby bez powłoki lub z powłoką cynku galwanicznego lub ocynku ogniowego, która chroni produkt przed korozją. Wszystkie nasze produkty spełniają normy DIN, ISO, PN/M.

Nakrętki, podkładki i inne artykuły metalowe

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo także nakrętki i podkładki do śrub, łożysk i sworzni. Oferujemy duży wybór tych artykułów metalowych. Poszczególne produkty posiadają wiele wariantów dotyczących rozmiarów i wielkości. W sprzedaży posiadamy także wysokojakościowe nakrętki do zgrzewania, które wyróżniają się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne.

Dystrybucja rur i blach

Od 2006 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o wyroby hutnicze. Umożliwiło nam to globalną dystrybucję rur i blach. W sprzedaży posiadamy m.in. rury stalowe bez szwu i ze szwem. Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość naszych produktów, a także przystępne ceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i zakupów!