Oferty pracy

Specjalista do działu ofertowego /Kielce/

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość i umiejętność analizowania dokumentacji rysunkowej,
  • umiejętność nawiązania kontaktów z klientem, komunikatywność,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • mile widziana znajomość programu Auto-CAD i branży metalowej,
  • umiejętność pracy w zespole ,
  • systematyczność,
  • dobra organizacja czasu i wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i składanie ofert handlowych,
  • negocjacje handlowe,
  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych realizacji z klientami,
  • pilotowanie i kontrola przebiegu realizowanych zleceń,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • dbanie o utrzymanie pozytywnego wizerunku Firmy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą pracę przy jednoczesnym wsparciu szkoleniowym zespołu,
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia prosimy kierować  na adres:   rekrutacja@logisspzoo.pl

Stanowisko: Kierownik produkcji

Lokalizacja: Dębska Wola (k. Kielc)

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. działające w branży przemysłu hutniczego, energetycznego i chemicznego, poszukuje kandydata na stanowisko: kierownik działu produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (branża metalowa ze znajomością zagadnień związanych z szeroko pojętymi rurociągami )
  • Wysokie kwalifikacje poparte doświadczeniem w branży rurociągów , kanałów , zbiorników.
  • Praktyka w wykonywaniu rurociągów , kanałów , zbiorników.
  • Biegła znajomość dokumentacji technicznej
  • Umiejętność organizacji i planowania produkcji oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania pracownikami działu produkcji
  • Obsługa programów AutoCad i MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność, stanowczość
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat B

  • Organizacja i planowanie produkcji oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • Nadzór i sterowanie obiegiem materiałów do produkcji
  • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych i harmonogramów pracy na maszynach
  • Organizacja pracy pracowników działu produkcji
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Bieżąca kontrola kosztów działu w celu ich redukcji

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się Firmie W nowopowstałym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i profity